Vyčerpaná? Tady je KPZ pro maminky!

Když jsem dopisovala eBook MAMINKA V BAVLNCE: 7 tipů jak si snadno a rychle dobít baterky (který je k dispozici zdarma), napadlo mě, že by se spoustě maminek hodil určitě i stručný návod jak si ulevit, když je situace úplně akutní a času minimum. Taková KPZ (krabička poslední záchrany) pro mámy.

Níže proto najdete 7 mých tipů, jak si ultrarychle ulevit a dobít se na mateřské.

7 tipů jak si ultrarychle ulevit:

 • OTEVŘETE OKNO
  Čerstvý vzduch vám okysličí mozek a vy snáz přijdete na jiné myšlenky.
 • UMYJTE SI OBLIČEJ
  Poproste vodu, ať spláchne vaši únavu a nepohodlí. Studená vás zároveň osvěží.
 • NAMAŽTE SI OBLIČEJ KRÉMEM
  ... či olejem. Dodáte kůži vitamíny a dotekem se spojíte více s tělem.
 • PUSŤTE SI HUDBU
  Nějakou, na kterou máte zrovna náladu, která vás dobije a/nebo uvolní.
 • OBKLOPTE SE VŮNÍ
  Máte-li doma aromalampu či difuzer, šup tam s grepem na dobrou náladu, nebo s levandulí na uvolnění. Nemáte-li, navoňte se sama. Budete se cítit slavnostně a opečovaná.
 • PROTÁHNĚTE SE A DEJTE SI NOHY NAHORU
  Protáhněte si pořádně záda obratel po obratli a na chvíli se posaďte s nohama nahoru. Stačí dvě minutky a poznáte rozdíl.
 • POZORUJTE SVŮJ DECH
  Při sezení se nalaďte na svůj dech. Pozorujte nádechy, jak střídají výdechy a výdechy zase nádechy... A ty krátké pauzy mezi nimi.. Regenerační procesy spuštěné touto jednoduchou meditací se rozeběhnou naplno.

Celé vám to nezabere víc jak 7 minut… A udělá dobře na několik hodin!

Jsem milující máma tří dětí a vášnivá terapeutka. Ve své praxi kombinuji dar citlivosti a schopnosti jasně vidět to, co nefunguje. Podporuji ráda hlavně maminky malých dětí, aby mohly žít jako v bavlnce. Můj příběh si můžete přečíst zde>>> A tady si můžete zdarma stáhnout Ebook Maminka v bavlnce: 7 tipů jak si snadno a rychle dobít baterky. Napsala jsem je pro vás všechny jako podporu a dárek ode mě vám>>> Jsem také autorkou Ebooku Maminka v bavlnce: 3x5 tipů jak si vytvořit z mateřské skutečnou dovolenou.Napsala jsem ho pro všechny maminky, které si chtějí doma vytvořit mateřskou snů>>>
Komentáře
 1. Zuzka napsal:

  Díky, super tipy – líbí se mi to otevřít okno, ohromná pravda a vůbec mi to nedošlo…
  Můj tip je narovnat se (jak pořád zvedám děti nebo tlačím kočár, jsem permanentně v nepřirozeném předklonu) a protáhnout se.

  • Tereza Kašťáková napsal:

   Zuzi, super tip, budu to muset rozsirit na 8 tipu! :) Protazeni je moc dulezite a narovnani jakbysmet. To nam dodava silu postavit se vecem celem. Dekuji!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.