Maminka v bavlnce

Nebe na Zemi

Maminka v bavlnce

Jedná se o balíček 5x 90 min psychoterapeutických sezení, jejichž cílem je podpořit maminky dětí do 7 let v tom, aby měly dost sil, prostoru pro sebe a podpory z okolí. Aby si mohly "maminkování" co nejvíce užívat a postupně se stávat Maminkou v bavlnce.

 Na sezeních se můžeme podívat například na tato témata:

 

1. DOBÍJENÍ BATEREK

Komu nasadí maminka v letadle kyslíkovou masku jako prvnímu? Sobě nebo dítěti? Děti potřebují zdravou a spokojenou maminku, která je odpočinutá. Můžeme se dívat na to, jak si dobíjíte své baterky a jak můžete dobíjení prodloužit či zintenzivnit, abyste se dostala zpět do plné síly a spokojenosti.

 
2. ČAS NA SEBE

Maminka není jen mámou. Je také ženou, partnerkou... Je samostatnou bytostí se svými vlastními přáními a sny. Člověkem, který potřebuje i prostor jen sám pro sebe. Můžeme se podívat na to, kolik máte prostoru pro sebe, jak jej můžete rozšířit a jak si ho užívat v souladu se svými přáními a sny.

 
3. PODPORA OD OKOLÍ

Vědci spočítali, že "maminkování" je práce na téměř 2,5 úvazku. Je moc důležité, aby maminka měla ve svém okolí podporu. Ať už od partnera, babiček, kamarádek či chůvy. Podíváme se na vaši podpůrnou síť a budeme pracovat na jejím rozšíření a zpevnění.

 
4. SEBEVĚDOMÍ a SEBEREALIZACE

Víte, že maminka péčí o děti a domácnost měsíčně zastane práci v hodnotě minimálně 40 000,- Kč? A to se jedná pouze o péči, nehledě na hodnoty, které výchovou dětí tvoří. Podíváme se na to, jak vnímáte svou vlastní hodnotu a budeme budovat zdravé sebevědomí. Nebo se můžeme podívat na to, jak se seberealizovat mimo mateřství.

 
5. PARTNERSKÝ VZTAH

Příchodem miminka do rodiny se zásadně mění partnerský vztah. Partneři se stávají rodiči, zvykají si na novou roli. Miminko zabere velkou část jejich společného času a vztah může novou situací začít trpět. A to je přitom páteří rodiny! Můžeme se podívat na to, kolik času máte pro sebe s partnerem a jak jej prodloužit. Společně vytvoříme prostor pro partnerskou relaxaci i rozkvět.

 
Hlavní vždy ale je, v jaké situaci a rozpoložení se právě teď nacházíte a co přesně potřebujete. Můžeme se tedy dívat i na jakékoliv jiné téma, které je pro vás v tu chvíli akutní či aktuální.

 
Cenu terapie najdete zde:

Nebe na Zemi

Jedná se o balíček 5x 90 min psychoterapeutických sezení, jejichž cílem je podpořit ženy a muže v tom, aby věděli kým jsou, znali své dary a talenty a žili svobodně v lásce k sobě samým a okolí. Aby si mohli žít své vlastní Nebe na Zemi.

 Na sezeních se můžeme podívat například na tato témata:

 

1. MÉ SKUTEČNÉ JÁ

Kdo skutečně jsem? Jsem tím, kým si myslím, že jsem? Naše bytost je jako ledovec, pouze cca 10% z ní reprezentuje vědomí, tj. ta část, o které víme a se kterou se indetifikujeme. Zbytek ledovce - a stejně tak i naše nevědomí - se ukrývá pod hladinou. Tam můžeme společně objevovat vaše skryté dary a talenty a léčit stará zranění. 

 
2. MILUJI (SE)

Láska je pro člověka výživa. Čím více jí dostal v dětství, tím více dokáže milovat sebe i druhé. Společně se můžeme podívat na váš vztah k sobě samým a pracovat na tom, aby v něm panovalo co nejvíce lásky a co nejméně překážek, což je i vstupenkou do fungujících vztahů s okolím a podporou pro jejich kultivaci.

 
3. VNITŘNÍ SVOBODA A KLID

Narodili jsme se svobodní. Za dobu své výchovy jsme se ale setkali s množstvím omezení. Některá omezení byla důležitá, abychom se např. naučili dbát na svou bezpečnost, na potřeby nejen své, ale i druhých. Některá omezení však vytvořila zbytečné blokády v toku naší životní energie. Na tato omezení se můžeme společně podívat a vytvářet ve vašem vnitřním prostoru co nejvíce místa pro svobodu a klid.  

 
4. POSLÁNÍ

Někdo zná své poslání už téměř od narození, pro někoho je životním úkolem své poslání objevit. Můžeme společně pracovat na tom, aby se mohlo ve vašem vědomí začít vynořovat a/nebo vás podpořit v prvních krocích na společné cestě s ním. 

 
5. SPIRITUALITA

Jsme přirozeně duchovními bytostmi. Narodili jsme se ve spojení se svou duchovní dimenzí, ale vlivem výchovy, vzdělání a nároků společnosti jsme o toto spojení přišli. Můžeme se společně vydat zpět k tomuto spojení, obnovit jej a kultivovat. Může být velkým zdrojem klidu, léčení a naplňování vašeho plného potenciálu.

 
Hlavní vždy ale je, v jaké situaci a rozpoložení se teď právě nacházíte a co přesně potřebujete. Můžeme se tedy dívat i na jakékoliv jiné téma, které je pro vás v tu chvíli akutní či aktuální.

 
Cenu terapie najdete zde: