Maminka v bavlnce

Nebe na Zemi

Dýchám, tedy jsem!

Bachova květová terapie

Svůj, Svá

Maminka v bavlnce

Jedná se o balíček 3x 90 min terapeutických sezení, jejichž cílem je podpořit maminky dětí do 7 let v tom, aby měly dost sil, prostoru pro sebe a podpory z okolí. Aby si mohly "maminkování" co nejvíce užívat a postupně se stávat Maminkou v bavlnce.

 Na sezeních se můžeme podívat například na tato témata:

 

1. DOBÍJENÍ BATEREK

Komu nasadí maminka v letadle kyslíkovou masku jako prvnímu? Sobě nebo dítěti? Děti potřebují zdravou a spokojenou maminku, která je odpočinutá. Můžeme se dívat na to, jak si dobíjíte své baterky a jak můžete dobíjení prodloužit či zintenzivnit, abyste se dostala zpět do plné síly a spokojenosti.

 
2. ČAS NA SEBE

Maminka není jen mámou. Je také ženou, partnerkou... Je samostatnou bytostí se svými vlastními přáními a sny. Člověkem, který potřebuje i prostor jen sám pro sebe. Můžeme se podívat na to, kolik máte prostoru pro sebe, jak jej můžete rozšířit a jak si ho užívat v souladu se svými přáními a sny.

 
3. PODPORA OD OKOLÍ

Vědci spočítali, že "maminkování" je práce na téměř 2,5 úvazku. Je moc důležité, aby maminka měla ve svém okolí podporu. Ať už od partnera, babiček, kamarádek či chůvy. Podíváme se na vaši podpůrnou síť a budeme pracovat na jejím rozšíření a zpevnění.

 
4. SEBEVĚDOMÍ a SEBEREALIZACE

Víte, že maminka péčí o děti a domácnost měsíčně zastane práci v hodnotě minimálně 40 000,- Kč? A to se jedná pouze o péči, nehledě na hodnoty, které výchovou dětí tvoří. Podíváme se na to, jak vnímáte svou vlastní hodnotu a budeme budovat zdravé sebevědomí. Nebo se můžeme podívat na to, jak se seberealizovat mimo mateřství.

 
5. PARTNERSKÝ VZTAH

Příchodem miminka do rodiny se zásadně mění partnerský vztah. Partneři se stávají rodiči, zvykají si na novou roli. Miminko zabere velkou část jejich společného času a vztah může novou situací začít trpět. A to je přitom páteří rodiny! Můžeme se podívat na to, kolik času máte pro sebe s partnerem a jak jej prodloužit. Společně vytvoříme prostor pro partnerskou relaxaci i rozkvět.

 
Hlavní vždy ale je, v jaké situaci a rozpoložení se právě teď nacházíte a co přesně potřebujete. Můžeme se tedy dívat i na jakékoliv jiné téma, které je pro vás v tu chvíli akutní či aktuální.

 
Cenu terapie najdete zde:

Dýchám, tedy jsem!

Naprostou většinu z nás náš první nádech bolel. Plíce miminka potřebují čas, aby se rozvinuly a když nám nebyl dopřán dostatek času - což v klasických porodnicích donedávna nebýval - museli jsme se nadechnout poprvé bolestně. To je jeden z hlavních důvodů, proč nedýcháme tak naplno, jako bychom mohli.

Další z důvodů jsme objevili už jako malé děti. Když vidíte, jak se nějaké malé děťátko zraní, co uslyšíte jako první? Nejprve je pár vteřin ticho, než se ozve hlasitý pláč. Už jako malé děti jsme se naučili, že když zadržíme dech, necítíme tolik bolest a náročné emoce.

Při dechovém sezení s vámi vám pomohu se skrze bezpečný kontakt a dotek opět začít přátelit s vaším dechem. A nejen to. Velmi jemnou formou vás podpořím v tom, abyste svůj dech prohloubili a rozšířili. Kam nás to zavede?

To předem nikdo neví. Nejčastěji to bývá hluboká relaxace, uvolnění emocí zamrzlých v našich tělech a později (při opakovaném dýchání) také spirituální zážitky. Jisté však je, že dech vždy přinese to, co zrovna nejvíce potřebujeme. Ať už je to třeba znovunalezení našeho klidu, síly a vitality nebo třeba rozvinutí našich smyslů.

 
Cenu dechového sezení najdete zde:

Svůj, Svá

Jedná se o balíček 3 x cca 90min setkání (90-120min se mnou - terapeutkou, 90 min s vlasovou guru Petrou Markovou a 60min s fotografkou Janou Bergerovou), jejichž cílem je podpořit všechny muže a ženy, kteří chtějí být více SAMI SEBOU, aby se spojili se svou jedinečností skrze terapii, vlasovou péči a svůj portrét. Aby mohli být každý zas o (pěkný) kus víc SVŮJ, SVÁ. 

 

JAK TO PROBÍHÁ?

Nejprve se setkáš s Terezou v maringotce u Peti. Po 1-2 tydenní pauze tam opět zavítáš, tentokrat za Peťou. A hned po setkání proběhne focení s Janičkou, buď tamtéž nebo v přilehlém krásném okolí Berounky.

 

CO KONKRÉTNĚ SE NA SETKÁNÍCH DĚJE?

 

Tvé první kroky povedou za terapeutkou Terezou, která se na Tebe naladí a pomůže Ti uvědomit si, co právě teď v životě chceš. S její podporou se navíc napojíš na své vnitřní kvality, které Ti dopomohou k tomu, aby se Tvé přání stalo skutečností. A ty jsi se stal/stala víc sám/sama sebou. SVŮJ. SVÁ.

 

Vlasová guru Peťa na setkání s Terezou naváže. Bude naslouchat tvému příběhu a propojí tě s tebou samotným/samotnou. Objevené nejdůležitější téma pak skrz vlasy ošetří/zjemní/vystříhá/ukončí/rozvlní/nastartuje/zlehčí/učeše, atd. Díky vlasům, které nesundáváme a nepřevlékáme denně, si tak odneseš jedinečné dlouhodobé připomenutí jakou SVOU cestou ses vydal/vydala.

 

Něžné oko fotografky Jany Tě pak hned zachytí takovou, jaký/jaká skutečně jsi. SVŮJ, SVÁ. Tvou přirozenost, krásu a hloubku. I tu, kterou třeba zatím ještě nevidíš, ale ke které směřuješ.

Tým Svůj, Svá

TEREZA KAŠŤÁKOVÁ

Jsem milující máma tří dětí a vášnivá terapeutka duší. Ve své praxi kombinují dar citlivosti a schopnost jasně vidět to, co nefunguje.

Podporuji ráda hlavně maminky malých dětí, aby se cítily a dokázaly žít jako v bavlnce.

Moc ráda ale podporují i další ženy a muže v tom, aby objevili svou jedinečnost a tvořili si v životě své vlastní Nebe na Zemi.

PETRA MARKOVÁ

Žiji svůj jedinečný dar vidění životních her i krás specifickým moudrým vnitřním hlasem. Miluji ptát se a dostávat otázky.

Komplexní péče o duši skrz vlasy je má originál metoda vynalezená životním putováním a sbíráním příběhů, které byly často dokreslený živými odrazy z domácností, které jsem navštěvovala.

Postupem let se mi potvrdilo a pospojovalo, že to, jak se cítíme, je vždy spojené s naším životním příběhem. A ten se dá i přepsat, začít ho předčítat a zažívat nanovo. Žiji, abych inspirovala.

JANA BERGEROVÁ

Svět vidím krásnej, a díky tomu tvořím, díky tomu fotím, díky tomu žiju. Autentický, jednoduše, pravdivě.

A tuhle jednoduchou esenci snad umím zachytit. V jednom okamžiku. A s lehkostí. Před mým objektivem si nemusíte na nic hrát. Fotím lidi takové, jací jsou.

A miluju kafe. Červené víno. Srdečnost. Slova. A ticho.

Cenu celého balíčku najdete zde:

Nebe na Zemi

Jedná se o balíček 3x 90 min terapeutických sezení, jejichž cílem je podpořit ženy a muže v tom, aby věděli kým jsou, znali své dary a talenty a žili svobodně v lásce k sobě samým a okolí. Aby si mohli žít své vlastní Nebe na Zemi.

 Na sezeních se můžeme podívat například na tato témata:

 

1. MÉ SKUTEČNÉ JÁ

Kdo skutečně jsem? Jsem tím, kým si myslím, že jsem? Naše bytost je jako ledovec, pouze cca 10% z ní reprezentuje vědomí, tj. ta část, o které víme a se kterou se indetifikujeme. Zbytek ledovce - a stejně tak i naše nevědomí - se ukrývá pod hladinou. Tam můžeme společně objevovat vaše skryté dary a talenty a léčit stará zranění. 

 
2. MILUJI (SE)

Láska je pro člověka výživa. Čím více jí dostal v dětství, tím více dokáže milovat sebe i druhé. Společně se můžeme podívat na váš vztah k sobě samým a pracovat na tom, aby v něm panovalo co nejvíce lásky a co nejméně překážek, což je i vstupenkou do fungujících vztahů s okolím a podporou pro jejich kultivaci.

 
3. VNITŘNÍ SVOBODA A KLID

Narodili jsme se svobodní. Za dobu své výchovy jsme se ale setkali s množstvím omezení. Některá omezení byla důležitá, abychom se např. naučili dbát na svou bezpečnost, na potřeby nejen své, ale i druhých. Některá omezení však vytvořila zbytečné blokády v toku naší životní energie. Na tato omezení se můžeme společně podívat a vytvářet ve vašem vnitřním prostoru co nejvíce místa pro svobodu a klid.  

 
4. POSLÁNÍ

Někdo zná své poslání už téměř od narození, pro někoho je životním úkolem své poslání objevit. Můžeme společně pracovat na tom, aby se mohlo ve vašem vědomí začít vynořovat a/nebo vás podpořit v prvních krocích na společné cestě s ním. 

 
5. SPIRITUALITA

Jsme přirozeně duchovními bytostmi. Narodili jsme se ve spojení se svou duchovní dimenzí, ale vlivem výchovy, vzdělání a nároků společnosti jsme o toto spojení přišli. Můžeme se společně vydat zpět k tomuto spojení, obnovit jej a kultivovat. Může být velkým zdrojem klidu, léčení a naplňování vašeho plného potenciálu.

 
Hlavní vždy ale je, v jaké situaci a rozpoložení se teď právě nacházíte a co přesně potřebujete. Můžeme se tedy dívat i na jakékoliv jiné téma, které je pro vás v tu chvíli akutní či aktuální.

 
Cenu terapie najdete zde:

Bachova květová terapie

Bachovy květové esence pracují úžasně s náročnými stavy naší mysli a našimi emocemi. Vyvažují negativní stavy mysli a emocí a dodávají nám potřebný klid a víru v sebe, obojí tak důležité pro harmonický život ve zdraví.

Užívají se zejména v náročných životních situacích a obdobích jako jsou například rozchod, smrt blízké osoby, změna zaměstnání, zkoušky nebo hospitalizace. Velkým pomocníkem mohou být ale také jako prevence psychických a fyzických obtíží kdykoliv cítíme, že nás už nějaký čas zatěžují negativní emoce nebo náročné stavy mysli.

U emocí se jedná o pocity jako jsou např. smutek, vztek, pocity viny, rezignace, zklamání, žárlivost, beznaděj...

Mezi náročné stavy mysli, které dokáží Bachovy květové esence dobře vyvážit patří např. roztěkanost, víření myšlenek v hlavě, nejistota a opakování stejných chyb.

Velmi šetrnou - čistě přírodní - přesto silnou formou vám květové esence dr. Bacha ve vaší situaci uleví.

 
Cenu konzultace s vyrobením tinktury na míru najdete zde: