Už vás nebaví se neustále starat jen o druhé a pro sebe mít minimum času a prostoru?

I já byla kdysi v podobné situaci. Ale našla jsem způsob, jak mít nejen dost času a prostoru pro sebe, ale i jak si nastavit mateřskou tak, aby pro mě stala skutečnou dovolenou. Řeknu vám jak!

Dnes jsem šťastnou mámou dvou malých kloučků, žijící ve šťastném partnerství. Mateřskou si moc užívám, mám na děti (i po 40ce) dost sil a také dost prostoru se seberealizovat.

Ale vždy tomu tak nebylo.

Ještě před 4 lety jsem vstávala 8x za noc k synkovi a říkala si, že takhle to dlouho nevydržím.

Pak jsem ale začala využívat svých zkušeností psychoterapeutky. A zavedla jsem do praxe hned několik způsobů, jak si snadno a rychle dobít baterky a tvořit přitom v sobě i okolo sebe pohodu. Naučím to i vás.

O mně

Jsem psychoterapeutka s 12 letou praxí. Své pracovní zkušenosti používám při tvoření si mateřské svých snů a den za dnem ji stále vylepšuji.

Své nápady testuji v praxi a vybírám ty, které jsou nejvíc prospěšné nám všem - pro mě, partnera i děti.

Sezeními s maminkami v rámci balíčku terapeutických sezení Maminka v bavlnce získávám vhled do dalších zákoutí mateřské duše. A také další zkušenosti s tím, co maminky potřebují a co jim pomáhá.

Maminky svým příběhem inspiruji a nechávám se inspirovat zase jejich zkušenostmi a jedinečností. A tak neustále jako maminka i terapeut rostu.

V Ebooku se dozvíte a naučíte:

 • JAK SE DÁT NA PRVNÍ MÍSTO
  Komu nasadí rodič v letadle masku jako prvnímu? Sobě nebo dítěti? Děťátko potřebuje ke svému zdravému a spokojenému vývoji zdravou a spokojenou maminku. V Ebooku se naučíte jak se dát na 1. místo tak, abyste byla spokojená vy i všichni vaši blízcí.
 • JAK SI SNADNO A RYCHLE DOBÍT BATERKY
  Dostatek fyzických sil je alfou a omegou pro pohodový den na mateřské, protože psychická pohoda je s tou fyzickou úzce propojena. Spolu s Ebookem získáte 5 tipů jak si snadno a rychle dobíjet baterky.
 • JAK SI KOLEM SEBE VYTVOŘIT PEVNOU PODPŮRNOU SÍŤ
  Nemusíte být na všechno sama. V Ebooku se dozvíte o 5 typech vláken, ze kterých si pak sama spletete svou pevnou podpůrnou síť. A jak na to, samozřejmě.
 • JAK SI VYTVOŘIT ČAS NA SEBE A JAK JEJ CO NEJLÉPE STRÁVIT
  Klid a čas jen pro sebe je základem duševní hygieny každého člověka a pro maminky, které toho mají tolik na starosti jsou o to důležitější. V Ebooku získáte 5 tipů jak si vytvářet dostatek času pro sebe bez dětí i s dětmi a jak jej strávit tak, aby bylo spokojené ideálně celé vaše já, které je nejen maminkou, ale i ženou, partnerkou a bytostí s určitým posláním.

Skutečná dovolená

Představte si, že je běžný pracovní den a vy máte 3 hodiny jen pro sebe.

Nejprve si na chvilku sedáte a nalaďujete na sebe. A ze všech možností si vybíráte tu aktivitu, na kterou máte zrovna teď nejvíce chuti a sil.

Víte, že o děti je dobře postaráno. A vy si můžete teď dopřát čas zcela pro sebe. Pro klid své duše, své fyzické pohodlí, seberealizaci, cokoliv, co si v tuto chvíli zvolíte.

Krásné, viďte?

Stejně tak je úžasné vědět, že takových dnů může být víc a víc a to s minimem času a financí do jejich vytvoření investovaných.

Jaká je hodnota Ebooku a kolik stojí?

Za svou mateřskou ve formě skutečné dovolené jsem ušla kus cesty. Stálo mě to energii převádění mých zkušeností psychoterapeutky do praxe mateřství, několik sezení u kolegů, kde jsem si tvořila pro sebe ještě více svobody a otevírala se ještě větší podpoře, a pak samozřejmě i spoustu testování v reálném životě.

Ušla jsem skutečně velký kus psychické i fyzické cesty, připravila ji pro vás. A teď vás jí provedu krok za krokem, tip za tipem.

Když jsem začínala na mateřské, přála jsem si mít takovou průvodkyni po svém boku. Vím, že by mi ušetřila spoustu času, sil, peněž i pokusů omylů na mé cestě k MATEŘSKÉ SKUTEČNÉ DOVOLENÉ. Bohužel jsem tehdy žádnou takovou neobjevila.

A tak jsem se pustila do sepsání Ebooku Maminka v bavlnce: 3x5 tipů, jak si z mateřské vytvořit skutečnou dovolenou, abyste už nemusely vším procházet samy, tak jako kdysi já.

To vše, za pouhých..

Možná vás teď napadla tato otázka:

JE JISTÉ, ŽE SE MI PODAŘÍ SI VYTVOŘIT Z MATEŘSKÉ SKUTEČNOU DOVOLENOU?

Tak takovouto jistotu vám žel nemohu poskytnout. Jestli se vám to podaří závisí totiž také na vás. Na tom, jestli nápady, které při čtení Ebooku získáte proměníte v konkrétní kroky, které pak i uskutečníte.

Abych vám však i v tomto byla co největší oporou, připravila jsem pro vás jako bonus Pracovní listy, které se vám stanou věrným pomocníkem v přeměně teorie do praxe a vás v maminku v bavlnce.

Kdo by však nebyl ani poté spokojený, pro toho je tu má 30 denní garance vrácení peněz. Takže pokud byste se nakonec rozhodla, že tento Ebook není pro vás, stačí se ozvat a já vám bez dalšího vrátím peníze v plné výši.

Bonus

K Ebooku jsem pro vás připavila jako bonus Pracovní listy.

Pomohou vám přetavit teorii v praxi a jednotlivé tipy a vaše vlastní nápady do konkréních kroků.

Po jejich splnění budete mít už velký kus cesty k vaší mateřské - skutečné dovolené - za sebou a výsledky na sebe nenechají čekat!

Tyto pracovní listy v hodnotě 99,- Kč jsou pro vás připravené jako extra podpora zdarma.

Reference

Než jsem se do e-booku začetla, uvažovala jsem nad tím, zda dostanu tipy, které opravdu využiju. Od Terezky jsem se dozvěděla spoustu věcí, které postupně doma zavádím. Některé body vyžadují větší úsilí a někdy to jsou naopak drobnosti, které lze vyzkoušet ihned. Jsem na cestě k "mamince v bavlnce" a věřím, že spoustě maminkám e-book pomůže k větší pohodě na mateřské dovolené.
Adéla SukupováSpeciální pedagožka
"Terezčina e-kniha je citlivá, moudrá a laskavá - stejně jako její autorka. Její tipy a rady jsou vlastně jednoduché, ale v každodenním kolotoči okolo dětí a domácnosti vás prostě nenapadnou. Zastavit se a znovu se spojit sama se sebou - to je pro mě jedna z nejdůležitějších. Kniha je přehledná a to, co se v ní dozvíte, vám do praxe pomohou přenést Pracovní listy. Autorce patří můj obdiv za to, že je schopna se na své mateřství podívat z odstupu, i když ho právě žije :-)"
Lucie KoukolováTlumočnice

Objednejte si Ebook Maminka v bavlnce TEĎ!

Klikněte na tlačítko Koupit Ebook a udělejte tak něco důležitého pro sebe hned teď!