Chcete mít na mateřské víc sil a času pro sebe?

Ráda byste měla větší podporu od partnera i širší rodiny?

Ráda byste si mateřskou víc užívala?

Dnes jsem šťastnou mámou dvou malých kloučků, žijící ve šťastném partnerství. Mateřskou si moc užívám, mám na děti (i po 40ce) dost sil a také dost prostoru se seberealizovat.

Ale vždy tomu tak nebylo.

Ještě před 4 lety jsem vstávala 8x za noc k synkovi a říkala si, že takhle to dlouho nevydržím. Přes noc jsem se nevyspala a přes den si připadala jako kůň zavřený v ohradě, kterého řídí náš prvorozený syn a jeho potřeby.

Pak jsem ale začala využívat svých zkušeností psychoterapeutky. A zavedla jsem do praxe hned několik způsobů, jak si snadno a rychle dobíjet baterky a tvořit přitom v sobě i okolo sebe pohodu. Naučím to i vás!

O mně

Jsem psychoterapeutka s 12 letou praxí. Své pracovní zkušenosti používám při tvoření si mateřské svých snů a den za dnem ji stále vylepšuji.

Své nápady testuji v praxi a vybírám ty, které jsou nejvíc prospěšné nám všem - pro mě, partnera i děti.

Sezeními s maminkami v rámci balíčku terapeutických sezení Maminka v bavlnce získávám vhled do dalších zákoutí mateřské duše. A také další zkušenosti s tím, co maminky potřebují a co jim pomáhá.

Maminky svým příběhem inspiruji a nechávám se inspirovat zase jejich zkušenostmi a jedinečností. A tak neustále jako maminka i terapeut rostu.

Díky Ebooku:

 • PŘESTANETE ZAPOMÍNAT NA SEBE A SVÉ POTŘEBY
  Určitě to znáte - když jste spokojená vy, je spokojené i vaše děťátko. Jak snadno ale my mámy v tom všem běhu zapomeneme na sebe a upřednostníme potřeby dítěte! Ebook vám připomene vaši důležitost. Díky němu začnete ještě více vnímat své potřeby a uspokojovat je.
 • NAUČÍTE SE VNÍMAT KOLIK MÁTE ENERGIE A DOPLŇOVAT SI JI
  Když máme na mateřské dostatek fyzických sil, máme základ pro pohodový den, protože psychická pohoda je s tou fyzickou úzce propojena. Díky Ebooku se naučíte všímat si svých tělesných potřeb a a získáte praktické tipy, jak si hladinu své energie doplňovat, resp. udržovat na výši.
 • PŘESTANETE NA VŠE BÝT SAMA
  Nemusíte být na všechno sama. Tatínek vašeho děťátka je z 50% zodpovědný za to, že tu je a jeho péče mu může být rovněž velkým přínosem. A co teprve, když zapojíte do péče více babičky, tety a kamarádky? Pak se vám výrazně uleví a možnosti rozvoje děťátka budou ještě pestřejší.
 • NAUČÍTE SE VNÍMAT POTŘEBY RŮZNÝCH ČÁSTÍ SVÉ PSYCHIKY A DOPŘÁVAT JIM NAPLNĚNÍ
  Klid a čas jen pro sebe je základem duševní hygieny každého člověka a pro maminky, které toho mají tolik na starosti, jsou o to důležitější. V Ebooku získáte praktické tipy na tvorbu a trávení času pro sebe, díky kterým bude spokojené celé vaše já, které je nejen maminkou, ale i ženou, partnerkou a bytostí s určitým posláním.

Představte si...

... že je běžný pracovní den a vy máte 3 hodiny jen pro sebe.

Nejprve si na chvilku sedáte do měkkého křesla, v rukou horký čaj s medem, nalaďujete se na chvíli sama na sebe... A ze všech možností si vybíráte tu aktivitu, na kterou máte zrovna teď nejvíce chuti a sil, vybíráte knihu plnou kouzelných příběhů. 

Víte, že o děti je dobře postaráno. A vy si můžete teď dopřát čas zcela pro sebe. Pro klid své duše, své fyzické pohodlí, seberealizaci, cokoliv, co si v tuto chvíli zvolíte.

MATEŘSKÁ DOVOLENÁ - SKUTEČNÁ DOVOLENÁ

Krásné, viďte?

Stejně tak je úžasné vědět, že takových dnů může být víc a víc a to s minimem času a financí do jejich vytvoření investovaných.

Jaká je hodnota Ebooku a kolik stojí?

Možná si teď řeknete: "Víc času pro sebe, rodina, podpora, jasně, to můžu udělat sama, na to nepotřebuju Ebook." Ale ono to nejde jen tak lusknutím prstu. V psychice je na změny potřeba vytvořit prostor a k tomu vám pomůže spousta informací v Ebooku, které vám umožní pochopit proč je daná změna důležitá a jak ji udělat.

Taky je pak potřeba podniknout kontréní kroky. V tom mají velkou hodnotu Pracovní listy, které dostáváte k Ebooku jako bonus zdarma. Jejich vyplněním si vytvoříte Akční plán a budete vědět kdy se do čeho máte pustit. Začnete od toho nejsnazšího a zároveň nejdůležitějšího a půjdete dál až po zpracování všech nápadů.

Cena Ebooku je 790,- Kč. Je to cena pro maminky na mateřské nemalá. Ale je to cena ani ne jednoho psychoterapeutického sezení u kvalitního psychoterapeuta. A to za to stojí, nemyslíte? Protože stát se maminkou v bavlnce je k nezaplacení!

Chcete ještě malou ukázku? 

Možná vás teď napadla tato otázka:

JE JISTÉ, ŽE SE MI PODAŘÍ SI VYTVOŘIT Z MATEŘSKÉ SKUTEČNOU DOVOLENOU?

Tak takovouto jistotu vám žel nemohu poskytnout. Jestli se vám to podaří závisí totiž také na vás. Na tom, jestli nápady, které při čtení Ebooku získáte proměníte v konkrétní činy.

Abych vám však i v tomto byla co největší oporou, připravila jsem pro vás jako bonus Pracovní listy, které se vám stanou věrným pomocníkem v přeměně teorie do praxe a vás v maminku v bavlnce.

Kdo by však nebyl ani poté spokojený, pro toho je tu má 30 denní garance vrácení peněz. Takže pokud byste se nakonec rozhodla, že tento Ebook není pro vás, stačí se ozvat a já vám vrátím peníze v plné výši.

Bonus

K Ebooku jsem pro vás připavila jako bonus Pracovní listy.

Pomohou vám přetavit teorii v praxi a jednotlivé tipy a vaše vlastní nápady do konkréních kroků.

Po jejich splnění budete mít už velký kus cesty k vaší mateřské - skutečné dovolené - za sebou a už budete cítit konkrétní zlepšení ve vašem životě!

Tyto pracovní listy v hodnotě 129,- Kč jsou pro vás připravené jako extra podpora zdarma.

Reference:

Než jsem se do e-booku začetla, uvažovala jsem nad tím, zda dostanu tipy, které opravdu využiju. Od Terezky jsem se dozvěděla spoustu věcí, které postupně doma zavádím. Některé body vyžadují větší úsilí a někdy to jsou naopak drobnosti, které lze vyzkoušet ihned. Jsem na cestě k "mamince v bavlnce" a věřím, že spoustě maminkám e-book pomůže k větší pohodě na mateřské dovolené.
Adéla SukupováSpeciální pedagožka
"Terezčina e-kniha je citlivá, moudrá a laskavá - stejně jako její autorka. Její tipy a rady jsou vlastně jednoduché, ale v každodenním kolotoči okolo dětí a domácnosti vás prostě nenapadnou. Zastavit se a znovu se spojit sama se sebou - to je pro mě jedna z nejdůležitějších. Kniha je přehledná a to, co se v ní dozvíte, vám do praxe pomohou přenést Pracovní listy. Autorce patří můj obdiv za to, že je schopna se na své mateřství podívat z odstupu, i když ho právě žije :-)"
Lucie KoukolováTlumočnice

Nečekejte, až děti usnou...

...klikněte na tlačítko Koupit Ebook a udělejte tak něco důležitého pro sebe hned teď!

Pokud máte nějaké otázky, neváhejte mi napsat na: tereza@terezakastakova.cz.

Nebo zavolat na: +420 739 259 352.

Jsem tu pro vás.