V bavlnce v domečku i online!

Mám velikou radost, že naše nejmladší dcerka Sofinka krásně a lehce zaplula na začátku dubna do školky (podpořily ji v tom úžasně květové esence Dr. Bacha, ale o tom až zase někdy jindy) a já se tak mohla pustit opět plnou parou do práce!

Už v průběhu rodičovských dovolených jsem u všech tří dětí pracovala, ale v omezeném módu tak, aby to bylo v pořádku pro náš pro všechny – naše děti, klienty i mě. Ale teď, jak se mi uvolnily ještě více ruce, rozkvetla má terapeutická duše a já už si několik týdnů moc užívám bytí tu pro vás, vaše trápení a strasti a dávání vám maximální možné podpory.

K této příležitosti jsem si nechala u nás na zahradě v Halounech (kousek od Prahy a Karlštejna) postavit dřevěný domeček, který jsem nazvala V bavlnce. Proč asi? Věřím, že víte.. :)

A tady najdete několik fotek jeho interiéru:

Tady probíhá vše, co jde dělat v sedě.
Tady probíhají dechové techniky, řízené meditace a zdrojové transy.
K pití je možné si vybrat nějaký čajík, vodu s rozpuštěným vitamínem C nebo kávu bez kofeinu.
Domeček krásně voní nejen dřevem..
Slzy jsou tu vítané…

Protože mám prostor i pro novou klientelu, vytvořila jsem motivační akcí – při objednání do 13.5. dostanete všechny mé služby za 1/2 cenu!

Takže například 50min konzultace s lahvičkou esencí Dr. Bacha vyjde teď na 350,- Kč (Bachovy esence úžasně pracují s náročnými pocity a stavy mysli), 90min dechové sezení teď stojí 750,- Kč (je výborné např. na uvolnění emocí zamrznutých v těle) a série tří 90min terapeutických sezení pro maminky teď vychází na 1750,- Kč (za tři sezení toho uděláme už celkem hodně a bývá znát výraznější změna v životě).

Akční ceny platí samozřejmě i na online sezení, ne každý má možnost se k nám do Haloun vydat.

Koho to zavolá, jsem tu pro vás.

Krásné dny!

p.s. Z Prahy je to k nám 25 minut ze Smíchova autem a 25 minut ze Smíchovského nádraží vlakem. Vlakové spojení je velmi dobré, spousta lidí z Poberouní dojíždí každý den do Prahy za prací (a děti za studiem), vlaky tak jezdí ve špičce co 20 minut.

p.p.s. Koho by zajímalo pomocí jakých technik pracuji a jaké je mé terapeutické vzdělání, najdete ho tady na webu v části O mně (na stránce úplně dole).

Jsem milující máma tří dětí a vášnivá terapeutka. Ve své praxi kombinuji dar citlivosti a schopnosti jasně vidět to, co nefunguje. Podporuji ráda hlavně maminky malých dětí, aby mohly žít jako v bavlnce. Můj příběh si můžete přečíst zde>>> A tady si můžete zdarma stáhnout Ebook Maminka v bavlnce: 7 tipů jak si snadno a rychle dobít baterky. Napsala jsem je pro vás všechny jako podporu a dárek ode mě vám>>> Jsem také autorkou Ebooku Maminka v bavlnce: 3x5 tipů jak si vytvořit z mateřské skutečnou dovolenou.Napsala jsem ho pro všechny maminky, které si chtějí doma vytvořit mateřskou snů>>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.