Už vás nebaví být na mateřské tak unavená?

Přála byste si mít větší psychickou pohodu?

Toužíte po podpoře své ženské energie?

Dnes jsem šťastnou mámou tří malých dětí, žijící ve spokojeném partnerství. Mám na všechny děti i po 40ce dost sil a mateřskou si moc užívám.

Ale vždy tomu tak nebylo.

Ještě před 5 lety jsem vstávala 8x za noc k prvnímu synkovi a říkala si, že takhle to dlouho nevydržím. Přes noc jsem se nevyspala a přes den si zoufala z vyčerpání a nedostatku psychické pohody.

Pak jsem ale podnikla další kroky v léčení svého vnitřního dítěte a posilování své ženské energie. Zašla jsem si ke kolegyni na sezení, začala jsem na sobě používat techniky, které běžně používám ve své psychoterapeutické praxi a vrátila jsem se k meditacím. Tento koktejl mě neskutečně "nakopl" a dovedl mě až tam, kde jsem teď.

Své zkušenosti jsem otiskla do meditace Léčím své vnitřní dítě a posiluji svou vnitřní matku, která teď bude podporovat vás.

Reference:

Neprošla jsem zatím mnoha meditacemi, ale tato mě velmi zasáhla. Prožila jsem krasný čas s mojí vnitřní holčičkou, která mi ukázala, co je pro mě teď důležité. Na co se mám zaměřit, abych měla opět sílu na ty moje dva raubíře, kteří jsou vždy plní energie. Vlastně mě i pomohla uvědomit si, že zvládnu být ženským elementem mezi třemi chlapy, které mám doma. Další dny po meditaci jsem "nevědomky" udělala vždy alespoň něco z toho, co mi má holčička ukázala. Cítím se na sebe více napojená, spokojená a vyrovnanější i při celodenním starání se o děti. Těším se, co dalšího mi přinese opakování meditace a zapojení vjemu do každodenního fungovaní.
Jana StaňkováAnalytička
Děkuji za milou krátkou meditaci, která mi díky propojení s vnitřním dítětem ukázala, že můžu do života pustit více hravosti a že si můžu čas s dětmi více užívat. Propojení s vnitřním rodičem mi zas přineslo více jistoty, klidu a harmonie do vztahu s dětmi. A velmi velmi úlevné pro mě bylo, když se mé vnitřní dítě mohlo v přítomnosti vnitřního rodiče úplně uvolnit a být ,,pouze'' dítětem. :) Děkuji :)
Pavla ČervováArchitektka

O mně

Jsem psychoterapeutka s 13 letou praxí. Své pracovní zkušenosti používám při tvoření si mateřské svých snů a den za dnem ji stále vylepšuji.

Vytvořila jsem pro vás meditaci, která vám umožní setkat se se vaším vnitřním dítětem, zjistit jak se právě teď má a co potřebuje. Také se spojíte se ženskou sílou všeho rodu a vaše vnitřní matka získá příležitost nechat se setkáním podpořit a vyživit.

Co mi meditace přinese?

Jedná se o tzv. řízenou meditaci, u které se pohodlně uvelebíte a nemusíte dělat nic, než odpočívat a naslouchat mému hlasu a hudbě na pozadí. Meditace trvá 19 minut a je v .mp3 formátu. Přinese vám:

 • Kvalitní odpočinek
 • Uvolnění napětí
 • Jemné léčení starých zranění
 • Podporu vaší ženské energie

Jaká je hodnota meditace a kolik stojí?

Meditaci jsem nacenila tak, aby byla dostupná pro co nejvíce maminek. Její hodnota je však mnohem vyšší, je v ní otisknutých celých mých 15 let osobního rozvoje a meditační praxe.

Potřebuji něco vědět, než začnu meditovat?

 • 19 minut klidu
  Meditace je dlouhá 19 minut. Je dobré si dělat v čase, kdy na ni máte klid, např. když děťátko usne nebo hlídá partner.
 • Přes den i na večer
  Meditace je vytvořená tak, abyste si ji mohly udělat přes den, kdy se po ní potřebujete zase věnovat něčemu jinému. Zároveň je možné si ji dát před spaním. Její účinky si pak vezmete do spánku s sebou.
 • Spánek na účinku neubírá
  Meditace je vytvořená tak, aby promlouvala jak k vašemu vědomí, tak i nevědomí. Je úplně v pořádku, když u ní usnete. Vaše nevědomí bude ve spánku nadále k obsahu meditace vnímavé.
 • Čím častěji, tím lépe
  Čím častěji budete meditovat, tím výrazněji pocítíte účinky meditace.

Reference:

Ahoj Teri, nějak se mi nedaří meditaci doposlechnout do konce. Už třikrát jsem si ji pustila a vždy u toho usnula, takže vlastně ti na ni mohu dát velmi pozitivní zpěnou vazbu :)) Večer to zkusím znovu. Ale už teď mohu říct, že je moc příjemná a měla jsem při ní husí kůži, když jsem se setkávala s předky (než jsem usnula :). Děkuji.
Monika PichlerováBioložka
Dakujem za meditaciu. Bola velmi prijemna a silna. Moje vnutorne dieta ma objalo a bolo umazane od zeminy, zobralo ma do zahrady, kde mi ukazovalo ako zasadi semienko a to ihned vyrastie. Potom sme spolu isli na horu, videla som aj zeny mojho rodu, tu som si poplakala a citila oporu. Cely cas som sa obijmala a nechcelo sa mi ani meditaciu ukoncit (ale obed na sporaku, takze som ju ukoncila ako si nas viedla). Urcite si ju este zopakujem.
Janka BaliakováIT Test Analytik

Možná vás teď napadla otázka:

JE JISTÉ, ŽE SE MI PODAŘÍ VYLÉČIT SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ A POSÍLIT SVOU VNITŘNÍ MATKU?

Nic takového vám nemůžu slíbit. Vše závisí na vaší důvěře, odhodlání a vlastní iniciativě v léčení svých starých zranění. Meditace je jen doplňkem terapeutických sezení, které sama o sobě nemůže nahradit. Může vás však na cestě léčení krásně odpočinkově a rozvojově podpořit.

Pokud byste však nebyla s účinky meditace ani po několikerém poslechu spokojená, mám tu pro vás 30 denní garanci vrácení peněz. Stačí se ozvat a já vám vrátím peníze v plné výši.

Nečekejte, až děti usnou...

...klikněte na tlačítko Chci koupit meditaci hned teď!

Pokud máte nějaké otázky, neváhejte mi napsat na: tereza@terezakastakova.cz.

Nebo zavolat na: +420 739 259 352.

Jsem tu pro vás.