Kouzlo sdílení

Minulý týden jsme měly zase Mateřský kruh v kavárně a herně Městečko. Tématem bylo tělo a jeho proměny v mateřství.

Bylo krásné pozorovat, jak si ženy sdílením ulevují. A jak si kresbou na papír a popsáním toho, co vidí, zvědomují věci, které by pro ně jinak zůstaly skryté.

A přitom úleva a uvědomování si souvislostí nejsou jedinými přínosy sdílení ve skupině. Léčení se děje už jen skrze to, že se v bezpečném a důvěrném kruhu ženy navzájem nesoudí. Ba spíše naopak. Nasouchají si a jsou si vzájemně oporou.

Bonusem navíc je pak nejen slyšet, že i někdo jiný prochází tím samým, co já, ale i se navzájem inspirovat v oblastech, kterými jsem si už prošly a kde jsme se něco naučily (nebo kde nám něco přirozeně jde).

Ráda bych vás proto, milé maminky, podpořila v tom, abyste si našly nebo vytvořily svůj mateřský kruh.

Nebo se k nám můžete přidat na Facebook do skupinky Maminka v bavlnce. Je to uzavřená skupina maminek malých dětí, založená na hodnotách jako jsou: laskavost, respekt, soucit, podpora a důvěra. Můžete tam sdílet svá trápení a nebudete souzeny. Naopak, ostatní maminky vám budou oporou a třeba přidají i cennou radu/svou zkušenost. A vy poradíte zase v něčem jiném jim.

S láskou,

Tereza

Jsem milující máma tří dětí a vášnivá psychoterapeutka. Ve své praxi kombinuji dar citlivosti a schopnosti jasně vidět to, co nefunguje. Podporuji ráda hlavně maminky malých dětí, aby mohly žít jako v bavlnce. Můj příběh si můžete přečíst zde>>> A tady si můžete zdarma stáhnout Ebook Maminka v bavlnce: 7 tipů jak si snadno a rychle dobít baterky. Napsala jsem je pro vás všechny jako podporu a dárek ode mě vám>>> Jsem také autorkou Ebooku Maminka v bavlnce: 3x5 tipů jak si vytvořit z mateřské skutečnou dovolenou.Napsala jsem ho pro všechny maminky, které si chtějí doma vytvořit mateřskou snů>>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Toužíte se stát MAMINKOU V BAVLNCE? Objevit 7 tipů jak si snadno & rychle dobít baterky?

    Stáhněte si eBook MAMINKA V BAVLNCE: 7 tipů jak si snadno a rychle dobít baterky a staňte se z unavené a zahlcené mámy odpočatou a spokojenou maminkou.

  • Kategorie
  • Nejnovější články
  • Potkáme se na facebooku: