Objednávka Ebooku

Na této stránce si můžete objednat Ebook MAMINKA V BAVLNCE: 3x5 tipů jak si vytvořit z mateřské skutečnou dovolenou.

 • ANO
  Objednávám si tímto Ebook Maminka v bavlnce: 3x5 tipů jak si vytvořit z mateřské skutečnou dovolenou v hodnotě 790,- Kč.
 • ANO
  Vím, že k Ebooku dostanu zdarma jako bonus Pracovní listy v hodnotě 129,- Kč, které mi umožní přeměnit teorii v praxi.
 • ANO
  Vím, že tento Ebook mi přistane v emailové schránce ve formátu .pdf hned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že tento Ebook není pro mě, můžu do 30 dnů zažádat o vrácení peněž a peníze mi budou vráceny v plné výši.

Přečtěte si co říkají čtenářky o Ebooku:

" E-book mi pomohl si hlavně uvedomit, že veškerá rodičovská zodpovědnost nemusí být jen na mě. Že když syna například hlídá manžel nebo babičky, můžu se prostě uvolnit, vypustit, být chvíli sama pro sebe. Pracovní listy mě naprosto uchvátily, bylo osvobozující si to takto vypracovat, a přečíst svoje myšlenky na papíře. E-book bych doporučila ženám už v období těhotenství. Kdyby si toto poznání každá zena v sobě nesla už na začátku mateřství, bylo by to nádherné, protože by ženy neměly pocity selhání, neschopnosti, a neležela by na nich taková tíha. "
Michaela VlkováJednoduše bez mléka
"Milá Terezo, děkuji za Tvůj ebook. I když jsem velmi spokojená maminka, ráda se vzdělávám a rozšiřuji si obzory i v této oblasti. Právě proto jsem sáhla po Tvém ebooku, který předčil má očekávání a to hlavně svou čtivostí a praktickými příklady z praxe. Pomohl mi se víc napojit sama na sebe. Doporučila bych ho všem maminkám, které samy na sebe zapomínají.
Kateřina SouškováNa slovech záleží
"Mám pětiměsíční dvojčata a péče o ně je hodně náročná. Většinu z rad v eBooku maminka v bavlnce jsem znala, ale to pro mne podstatné byly konkrétní tipy a vysvětlení, proč a jak daná věc funguje a co přináší. To mne dovedlo k zastavení a zamyšlení jak to teď mám a některé rady jsem si více začlenila do svého denního režimu a tím si zpříjemnila mateřskou. A další ještě určitě použiji, jak miminka porostou."
Zuzana ŠvagrováDobrý šéf

Potřebujete pomoc?

Napište mi na tereza@terezakastakova.cz nebo volejte na 739 259 352.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.